Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Siemanko Mam na imię Jacek, mam 19 lat i pochodzę z województwa Mazowieckiego Jestem miłą i spokojną osobą. Moim hobby jest nabywanie treści medycznych. Liczę na fajną grę Pozdrawiam.
 3. Nie kończąca się historia - zabawa.

  Ale dobra, @Love You zaczął robić audycję radiową....
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Propozycja Up

  Proponowałem to amamie, lecz nie wiadomo czy zostanie to wprowadzone, ale Chyba zostaną dodane ;p
 6. Skarga na gracza PS_

  Jechałem dobrym pasem ale za szybko i wpadłem w poślizg i do wody.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Propozycja Up

  Jestem na Tak!
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Dzisiaj
 12. Ogłoszenia PssmFM

  [Rozporządzenie 03-7] [18.03.2018] @RoWeR_ zdaje egzamin z wynikiem końcowym 100%, tym samym zostaje on awansowany na rangę Prezentera Radiowego. @Love You zostaje ukarany naganą za zapisanie całej ramóeki bez pozwolenia.
 13. Skarga na TimikiXD

  Punkty dla pana wyżej poproszę bo to nie jego sprawa
 14. Ogłoszenia PssmFM

  [Rozporządzenie 03-6] [18.03.2018] @F3rN awansuje na stanowisko Kierownika, tym samym dołącza on do zarządu! @Love You zostaje zdjęty z czarnej listy i przywrócony do radia na stanowisko Stażysta Radiowy. Gratuluję wszystkim którzy dostali się w szeregi struktur radia! Zapraszam na spotkanie organizacyjne w poniedziałem 19.03.2018 o godzinie 18:30!
 15. Rekrutacja SAMC

  Ale oco chodzi? Piorun
 16. Jaki Pojazd byś wybrał?

  RADIOLKA SAPD Gba PSP czy GBA Osp?
 17. Cześć, Jeżeli czytasz ten temat, znaczy to, że chcesz wstąpić w szeregi radia PssmFm. Czego wymagacie?: Wymagamy: Wiedzy o programach DJskich typu VDJ lub Mixxx, Ukończonych minimum 12 lat, Posiadania komunikatora głosowego Mumble, Sprawnego mikrofonu, Wyrobienia normy godzinowej audycji (4h/1mies), Podesłania w podaniu próbki audycji, Miłej atmosfery. Co oferujecie? Oferujemy: Crack do VDJ 7/8 z poradnikiem do zainstalowania, Systematyczne wypłaty, Dostęp do aut organizacyjnych [niedługo], Wiele innych urozmaiceń rozgrywki. Co zrobić aby dostać się w szeregi radia?: Aby się do nas dostać musisz napisać podanie według wzoru w Wiadomości Prywatnej do @Diaxowy, @Blue, @Matrix oraz @F3rN. WZÓR: Nick: Imię: Wiek: UID z serwera: Próbka audycji [ok.7-8min]: Coś o sobie [min. 3 zdania] Dlaczego akurat ty?: Czy przeczytałeś regulamin?: PODANIA SPRAWDZANE SĄ TYLKO W SOBOTY, PODANIA OSÓB KTÓRE BĘDĄ SIĘ PYTAŁY "Rozpatrzysz podanie?" BĘDĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE! NIE PISZEMY NIC POD TYM TEMATEM! ZAPRASZAMY DO PISANIA PODAŃ!
 18. Rekrutacja SAMC

  ok dzieki
 19. Skarga na gracza PS_

  Jako członek administracji też pozwolę sb na wypowiedź . Po pierwsze skarga jak już to na funkcjonariusza SAPD a nie na gracza. Jeśli chodzi o to czy może skracać to wątpię bo jest to transport na komendę i to że pojazd jest uprzywilejowany nie zezwala za każdym razem skracać i łamać KRD, a osoba mająca tzw wkładkę powinna dwa razy bardziej uważać podczas jazdy więc to że są wyboje to nie wytłumaczenie. Myślę że @TimkiXD się tutaj wypowie bo skarga jest na funkcjonariusza SAPD.
 20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 21. Podanie do ratownictwa medycznego.

  Nick: precel1 2. UID: 698 3. Wiek:11 4. Twoje doświadczenie we frakcjach (jeżeli jest): Byłem w SDSA jago Młodszy Laweciarz 5. Twoje doświadczenie w SAMC (jeżeli jest): Mam doświadzenie w sprawch SAMC bylem na 4life liderem SAMC 6. Dlaczego SAMC?: Ponieważ Interesuję się Medycyną w Polsce oraz uwielbiam Pogotownie Ratukowe 7. Coś o sobie (5 zdań): Mam na imię Daniel mam 11 lat , mieszkam w województwie Małopolskim. lubię ten serwer , jestem osobą ufną. , interesuję się Medycyną , na codzień uprawiam sport. 8: Zapoznałeś się z regulaminem SAMC (będziemy sprawdzać)? : Tak zapoznałem się Edytowane piątek o 16:08 przez Multifan Poprawki Edytowane piątek o 16:08 przez Multifan Poprawki Edytowane piątek o 16:08 przez Multifan Poprawki
 22. Rekrutacja SAMC

  On wyleciał za ciągle łamanie KRD, ciągle pytanie jak się zakuwa i wgl
 23. Jaki Pojazd byś wybrał?

  Yosemite Radiolka SPSA czy Radiolka SAPD ?
 24. Skarga na gracza PS_

  Każdemu się zdarza, dosyć że tam jest blisko wody to jeszcze są wyboje które z większą prędkością wyrzucają trochę... No wiadomo że nie przy 150 Jakoś Robert Kubica świetny kierowca i mu też się zdarzyło i przywalił w barierki... Więc bez sensu to jest bo w sumie nic nie odwalił... A po 2 To nie jest dział skarg na funkcjonariuszy więc ....
 25. Skarga na gracza PS_

  Jakie niszczenie wpadł do wody to zrespił się na parkingu KGP. Jakoś przewieźć musiałem Cię do jail’a nie wydaje mi się, że chciałbyś czekać aż kolega pobiegnie po radiolke i wróci albo będę biegł sam na kgp tyle czasu. Skracać mogłem a tobie się nie udało uciec i masz ból dupy teraz....
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×