Skocz do zawartości

kacper0099

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

1 obserwujący

O kacper0099

 • Tytuł
  Silver V
 1. Rekrutacja Czerwiec 2018 r

  Imię:Kacper Nick na serwerze:KacperXDD UID:3251 Wiek:12,5 Ilość minut przegranych na serwerze ?:670 minut Zapoznałeś się z regulaminem SDSA?:tak Posiadasz TS3?:tak Posiadasz mikrofon?:tak Znajomość poprawnej polszczyzny[1-10]:9 Dlaczego SDSA: min 3 zdania Ponieważ nigdy nie byłem w SDSA. Chciałbym spróbować czegoś nowego i dobrze reprezentować frakcje.Mam bardzo dużo czasu na pełnienie służby SDSA. Słucham się wyższych rang.
 2. Rekrutacja na Supportera Serwera [OFF]

  Imię:Kacper Nick na serwerze:KacperXDD UID: Wiek:13 Staż w MTA:5lat. Posiadasz mikrofon?:tak. Ilość przegranych minut na serwerze:254 minut,nazbieram więcej. Czy miałeś/masz rangę na innym serwerze?:tak. Opisz swoje umiejętności związane z rangą:Znam komendy. Znajomość poprawnej polszczyzny[1-10]:9 Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy?:Ponieważ chciałbym pomóc wam w rozwinięciu serwera. Ile jesteś w stanie poświęcić na obowiązki Supportera?:2godz Opisz swój charakter/siebie. Min. 5 zdań:Nazywam się Kacper.Mam 13 lat.Mieszkam w wInteresuje się policją i piłką nożną.Posiadam TeamSpeak 3 i inne komunikatory głosowe np mumble,discord.Czasem zdaży mi się przeklinać . Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć na rangę Supportera?:Ponieważ lubię pomagać,chciałbym dołączyć do ekipy serwera,i pomóc jej w rozwijaniu serwera.
 3. Liczymy do 5000

  403
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Propozycja SAPD - Taryfikator

  Spoko pomysł
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Rekrutacja Matt4youPL

  Skopiował od erigs0nek
 9. Mała Porpozycja.

  Jestem na tak
 10. Podane na pielęgniarza-kacper0099

  Nie wiem czy dam rade przyjść
 11. Podane na pielęgniarza-kacper0099

  a kiedy będziesz na serwerze??
 12. Rekrutacja na stanowisko Dyrektora Szpitala

  Grygu112 się nada na to stanowisko.
 13. PROPOZYCJA - Nomex w OSP

  Na tak
 14. 1. Nick: 2. Wiek:13 lat. 3. Twoje doświadczenie w SAMC:Niestety nie mam doświadczenia w SAMC. 5. Dlaczego SAMC?:Bo ta frakcja mnie bardzo interesuje.I chciałbym spróbować czegoś nowego. 6. Coś o sobie (5 zdań):Mam na imię Kacper.Mam 14 lat bardzo lubię grać w piłkę nożną i grać w mta na serwerze PSSM.Chodze do 1 gimnazjum mieszkam w Stróżach.Interesuję się medycyną bardzo lubię pogotowie.Moją pasją jest granie w piłkę nożną.
×