Skocz do zawartości

PS_

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Niska

1 obserwujący

O PS_

 • Tytuł
  Silver III
 1. Blocked

  Do tego to nie ten dział bo byłem na służbie.
 2. Blocked

  Jak przerobiłeś te logi to jest śmieszne Najpierw wysłałeś mi prawdziwe po czym gdy poszedłem wymyśliłeś z tego co widzę, że przerobisz logi aby na ss wyglądało to wiarygodnie. Jesteś nikim . Wyglądało to inaczej podszedłeś do mnie i napisałeś /me Uderza czy tam /me Uderz i dopisałeś w łeb. Po czym zacząłeś uciekać dlatego cię zamknąłem w jailu. Proszę nie pogrążaj się .
 3. [Propozycja] Usunąć SMSA

  W ostatnim czasie widzę jak SMSA notorycznie zatrzymuje graczy zdających prawo jazdy... Może jest zarząd ale SMSA wciąż odwala i nie widzę zmian.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Skarga na Zioman331

  Twój nick: PS_ Nick oskarżonego: @Zioman331 Powód skargi: Celowe taranowanie Przybliżona data zdarzenia: 21.06.2018 Dowody (SS/Logi): https://www.youtube.com/watch?v=epaqtQvrU1M Opis sytuacji: Dwukrotnie po naprawie gracz nas taranował gdy wyjechaliśmy z mechanika, wcześniej nie udało mi się nagrać. Było widać jak wjechał do mechanika aby poczekać na nas aż będziemy odjeżdzać z mechanika i niby wyjeżdzając celowo w nas wjechał. Coś od siebie: @Zioman331, @Ziomeq121 Wszystko dobrze widać na nagraniu jak w nas uderzył. Nie wiem co on chciał tym osiągnąć.
 6. Propozycja dla Służb Mundurowych

  Szczerze nie wygląda to dobrze, mogłoby być lepiej ale pomysł dobry.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Skarga na precel1

  Jeszcze dodam, że często widzę jak wchodzi w zakręt bokiem ale niestety dowodów nie mam na to, do tego ciągłe obrażanie innych członków SMSA.
 9. Skarga na precel1

  Twój nick: PS_ Nick oskarżonego: precel1 Powód skargi: Próba wymuszenia pieniędzy. Przybliżona data zdarzenia: 06.06.18r. Dowody (SS/Logi): https://www.youtube.com/watch?v=liu_eDWrGdQ&feature=youtu.be Opis sytuacji: Gracz będąc na duty SMSA próbował wymusić od gracza aby przelał mu 20pln za przekroczenie prędkości. Coś od siebie: @precel1. ( Przepraszam za tak słabą jakość ale nie zdążyłem ustawić programu do nagrywania )
 10. Wspomnienia z PSSM Z osobą wyżej

  Nie znam
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Skarga na gracza PS_

  Jechałem dobrym pasem ale za szybko i wpadłem w poślizg i do wody.
 14. Skarga na gracza PS_

  Jakie niszczenie wpadł do wody to zrespił się na parkingu KGP. Jakoś przewieźć musiałem Cię do jail’a nie wydaje mi się, że chciałbyś czekać aż kolega pobiegnie po radiolke i wróci albo będę biegł sam na kgp tyle czasu. Skracać mogłem a tobie się nie udało uciec i masz ból dupy teraz....
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×