Skocz do zawartości

PS_

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O PS_

 • Tytuł
  Silver II
 1. Twój nick: PS_ Nick oskarżonego: @Zioman331 Powód skargi: Celowe taranowanie Przybliżona data zdarzenia: 21.06.2018 Dowody (SS/Logi): https://www.youtube.com/watch?v=epaqtQvrU1M Opis sytuacji: Dwukrotnie po naprawie gracz nas taranował gdy wyjechaliśmy z mechanika, wcześniej nie udało mi się nagrać. Było widać jak wjechał do mechanika aby poczekać na nas aż będziemy odjeżdzać z mechanika i niby wyjeżdzając celowo w nas wjechał. Coś od siebie: @Zioman331, @Ziomeq121 Wszystko dobrze widać na nagraniu jak w nas uderzył. Nie wiem co on chciał tym osiągnąć.
 2. Propozycja dla Służb Mundurowych

  Szczerze nie wygląda to dobrze, mogłoby być lepiej ale pomysł dobry.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Rekrutacja do SDSA

  Imię: Konrad Nick: PS_ Wiek: 15 UID: 1023 Czy zapoznałeś się regulaminem SDSA?: Tak Ilość minut na serwerze: 12384 Data rejestracji: 2018.02.07 Ilość RP: 1423 Czy posiadasz TS'3?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Coś o sobie (min 2 zdania rozbudowane): Interesuję się piłką nożną ale przeważnie siedzę na kompie w domu. Dużo gram i jestem aktywny. Dlaczego ty?(min 2 zdania rozbudowane): Umiem dobrze odgrywać rp. Byłem już w innej frakcji na tym serwerze. SDSA to bardzo fajna frakcja i bardzo chciałbym dołączyć do tej frakcji. Na pewno będę bardzo aktywny i spełniał wymagania.
 5. Skarga na precel1

  Jeszcze dodam, że często widzę jak wchodzi w zakręt bokiem ale niestety dowodów nie mam na to, do tego ciągłe obrażanie innych członków SMSA.
 6. Skarga na precel1

  Twój nick: PS_ Nick oskarżonego: precel1 Powód skargi: Próba wymuszenia pieniędzy. Przybliżona data zdarzenia: 06.06.18r. Dowody (SS/Logi): https://www.youtube.com/watch?v=liu_eDWrGdQ&feature=youtu.be Opis sytuacji: Gracz będąc na duty SMSA próbował wymusić od gracza aby przelał mu 20pln za przekroczenie prędkości. Coś od siebie: @precel1. ( Przepraszam za tak słabą jakość ale nie zdążyłem ustawić programu do nagrywania )
 7. Wspomnienia z PSSM Z osobą wyżej

  Nie znam
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Skarga na gracza PS_

  Jechałem dobrym pasem ale za szybko i wpadłem w poślizg i do wody.
 11. Skarga na gracza PS_

  Jakie niszczenie wpadł do wody to zrespił się na parkingu KGP. Jakoś przewieźć musiałem Cię do jail’a nie wydaje mi się, że chciałbyś czekać aż kolega pobiegnie po radiolke i wróci albo będę biegł sam na kgp tyle czasu. Skracać mogłem a tobie się nie udało uciec i masz ból dupy teraz....
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Temat - Powroty Do Frakcji!

  Nick: PS_ Login: PS_ Przybliżona data opuszczenia frakcji: Około tydzień temu. Dowód na pobyt we frakcji: https://imgur.com/a/IW2aE Stopień podczas odejścia z frakcji: Starszy sierżant. Powód powrotu w szeregi frakcji: Frakcja jest po prostu fajna i ciężko od niej odejść.
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×