Skocz do zawartości

F3rN

Użytkownik
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana F3rN w Rankingu w dniu 17 Listopad 2017

F3rN posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

25 Doskonały

4 obserwujących

O F3rN

 • Tytuł
  Master Guardian II

Ostatnie wizyty

510 wyświetleń profilu
 1. Prośba o odbanowanie Mumble

  Tak jak pisałem wyżej - wisi mi kasę więc pisałem co kolwiek zadzwoniłem do niego telefonem odebrał dogadaliśmy się i koniec tematu jeżeli nie znasz prawdziwej prawdy to nie banuj..
 2. Nick z serwera: F3rN Serial ---- Powód zbanowania: Czesc, wypierdalaj.. Długość kary: perm Nick osoby nakładającej bana:TimkiXD Coś od siebie: Chciałem krzychowi napisałem co kolwiek, żeby ze mną pogadał bo wisiał mi kasę a nie chciał ze mną gadać nie dałeś mi wyjaśnić a już banujesz..
 3. Twój login z serwera: F3rN Powód pochwały: Bardzo dobrze spisuje się jako moderator. Jest sam na serwerze a jest 30 graczy i ogarnia raporty jak ulala. Coś od siebie: Jest to dobry moderator i widać, że się stara należy mu się jakaś nagroda.
 4. Temat - Powroty Do Frakcji!

  @PabloCoehlo @Whiskyx @Diaxowy - to były osoby z którymi się przeważnie dogadywałem i je pamiętam najlepiej z sapd ;v @TimkiXD (oznaczam żebyś widział)
 5. Temat - Powroty Do Frakcji!

  Nick: F3rN Login: F3rN Przybliżona data opuszczenia frakcji: --- Dowód na pobyt we frakcji: Większość raczej mnie pamięta z SAPD. Stopień podczas odejścia z frakcji: Inspektor. Powód powrotu w szeregi frakcji: Witam zarząd który czyta tą wiadomość. Z góry piszę, że tak wiem, że byłem na starej edycji w SAPD'ach i byłem prawie przez całą edycję. Wiem,że nie powinienem pisać powrotu bo jest to nowa edycja lecz taka jedna osoba z zarządu mi powiedziała "Napisz może masz jakieś szansę Timki rozpatrzy i zobaczymy jak to będzie". Chciałbym powrócić, ponieważ szczerze tu powiem wole SAPD od innych frakcji byłem W PSP - średnio mi się podoba. Wiem, że z większościom osób się pokłóciłem ale próbuje wszystkich po kolei przepraszać. Mam umiejętności nawet spore w SAPD'ach. Chciałbym tylko dostać się na ADEPTA i od nowa zacząć karierę w SAPD. Próbowałem przekonać się, żeby nie iść do SAPD bo jestem tam "nie lubiany" ale chce to zmienić. Jednym słowem - SAPD to moje życie od początku myślałem, żeby dołączyć do SAPD lecz wtedy miałem jeszcze małą spinę z niektórymi osobami nie będę tu wymieniać. Teraz to już troszkę się polepszyło. A wracając do pytania "Powód powrotu w szeregi frakcji". Chciałbym powrócić i znowu chronić całe SA (sa - wszystkie miasta.). Wchodząc na serwer nudzę się - na starej edycji wbijałem od razu na służbę i patrolowałem. Nie mogę po prostu o tym zapomnieć i chcę wrócić w szeregi SAPD. @TimkiXD jeżeli uraziłem cię Przepraszam. Z poważeniem F3rN były inspektor San Andreas Police Department. A jeżeli ktoś czyta to z SAPDÓW to przepraszam wszystkich za swoje zachowanie!!!
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. PROPOZYCJA

  W realnym życiu a na serwerze jest coś innego przez praktycznie jeden powód: ODWALAJĄ,ODWALAJĄ,ODWALAJĄ. Jestem na NIE
 8. Skarga na PSP

  1. OSP nie może jeździć na jakiekolwiek wyzwania bez pozwolenia OSP. 2. Brak Wzoru
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×