Skocz do zawartości

F3rN

Moderator
 • Zawartość

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana F3rN w Rankingu w dniu 12 Czerwiec

F3rN posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

47 Pomocny

5 obserwujących

O F3rN

 • Tytuł
  Disguished Master Guardian
 • Urodziny 10.07.1996

Ostatnie wizyty

1009 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Skarga Na Biały

  Zamykam.
 3. Propozycja do SDSA od ERROR

  Jestem na duże NIE, nie zawsze jest SDSA.
 4. Rekrutacja do SDSA

  Z prośbą @Koko99koko Zamykam temat - rekrutacja off.
 5. Rekrutacja na Supportera Serwera [OFF]

  Imię: Mateusz Nick na serwerze: F3rN UID: 1017 Wiek: 14 Staż w MTA: 4 lata Posiadasz mikrofon?: Tak posiadam. Ilość przegranych godzin na serwerze: Około 12 k minut. Czy miałeś/masz rangę na innym serwerze?: Miałem. Opisz swoje umiejętności związane z rangą: Gram w MTA 4 lata i moja wiedza na temat rangi jest duża. Znam praktycznie wszystkie komendy z tego serwera ponieważ, byłem na starszych edycjach administratorem. Wiem jak się zachowywać w różnych sytuacjach np. kłótnia graczy. Opisz swój charakter/siebie: nazywam się Mateusz. Mam 14 lat. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech. Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiały i opiekuńczy. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Lubię stawiać na swoim i dominować. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjny i lojalny wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Czasem daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszony niemałą dawką humoru. . W przyszłości marzę by zostać kierowcą ciężarówki. Interesuje się również informatyką. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką. Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić. Opisz swoje umiejętności związane z rangą: Gram w MTA 4 lata i moja wiedza na temat rangi jest duża. Znam praktycznie wszystkie komendy z tego serwera ponieważ, byłem na starszych edycjach administratorem. Wiem jak się zachowywać w różnych sytuacjach np. kłótnia graczy. Znajomość poprawnej polszczyzny: 9 Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy?: Dlaczego? Ponieważ na serwerze jest coraz mniej supporterów, a niektórzy gracze pozwalają sobie za dużo. Chciałbym również tak jak kiedyś wrócić do pomagania graczom, dużo nowych graczy pyta się mnie gdzie jest kopalnia, zawsze im odpowiadam. Lubię mieć obowiązki na serwerze i dla mnie ranga nie jest zabawą na 2-3 dni lecz do końca. Lubię wykonywać raporty.
 6. Propozycja

  @Koko99koko Dostosuj się do wzoru!
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Skarga na Slosshy

  Twój nick: F3rN Nick oskarżonego: @Slosshy Powód skargi: Relog przed SAPD Przybliżona data zdarzenia: 19.04.2018 16:49 (około tego) Dowody (SS/Logi): https://imgur.com/a/qMTkVpJ Opis sytuacji: Goniłem sloshiego po czym chyba paliwo mu się kończyło więc pojechał w stronę MC potem na offroady po czym utknął na wodzie (Nie było to morze więc auto nie tepło się do przecho) Po czym jak zauważył , że podjeżdżam do niego wysiadłem z auta to wyszedł z serwera. Coś od siebie: Proszę o ukaranie gracza banem np. 2 dni.
 9. Ochrona w PSSM Services

  Jestem na tak fajny pomysł nawet.
 10. Co byś wolał?

  18 bo mam marzenia. Zdać szkolę / Nie zdać ale mieć 4 miesiące wakacji
 11. Jaki Pojazd byś wybrał?

  Radiolka SAPD Infernus/Turismo
 12. Propozycja o zmianie Lidera SAMC

  Z tego co ja wiem to Navara jest liderem SDSA.
 13. Nick: F3rN Propozycja: Dodanie "Monitra" do radiowozu SAPD" Opis propozycji: Polegał by on na tym, że pokazywałby dane o aucie przed nami. SS : https://imgur.com/a/qOPM9
×