Skocz do zawartości

PolskiNapoj

Użytkownik
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez PolskiNapoj

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Błąd

  Nick: PolskiNapoj Błąd: Nie działa w SAPD pałka policyjna oraz sprzęt OPP. Opis błędu: Jak spróbujemy użyć pałki policyjnej to ona nam nie działa, tak samo jak próbujemy strzelać z broni OPP to też nam nie działa.
 5. Propozycja do SAPD

  Jestem na tak, tak jak pisał @Escobarek, może przydać się do akcji RP.
 6. Wyniki Rekrutacji do SDSA

  Gratulacje!
 7. Skarga na funkcjonariusza policji

  To tak Po 1 smsa nie robi pościgów Po 2 powinieneś nakazac mu zjechać gdzie indziej a nie wysiadac do niego na środku skrzyżowania. Postraszylem mandatem bo nie reagowaliscie na polecenia abyście zjechali. Dopiero po tym ostrzeżeniu zjechsliscie Po 3 nie sultan a elegy @SulekTiVi
 8. Robię grafiki na zamówienie!

  Nick na grafice PolskiNapoj Rozmiar na YouTube Czcionka jakaś ładną Typ baner i avatar Cena dam 3k na pssm Ocena wasza nie wiem jak bd wyglądać praca
 9. ----IMPREZA----

  Siemano! Z tej strony @PolskiNapoj, a dzisiaj wraz z organizacją FirePower organizujemy imprezę. CO OFERUJEMY? - Zabawną i miłą atmosferę - Dużo żywności, picia - Zabezpieczenie imprezy przez służby mundurowe - Konkursy - Piosenki na życzenie (normalne) - Konwój (na koniec) - Budowę (na koniec) - Wspólny screenshot (na koniec) GDZIE BĘDZIEMY? Będziemy w okolicach San Fierro, a dokładniej tutaj: (screen na samym dole) PRZYJEDŹ, A NIE POŻALUJESZ! POZDRAWIAMY ORGANIZACJA FIREPOWER! GODZINA 20:00!
 10. Twój login z serwera: PolskiNapoj Powód pochwały: Robi dużo reportow itp Coś od siebie: Powodzenia życzę temu supporterowi w awansach
 11. Propozycja wyrzucania

  Jestem na tak, choć jest już taka propozycja.
 12. Parking obok przebieralni SF

  Witajcie, dzisiaj zrobiłem parking przy przebieralni SF. Czy zostanie wgrany na serwer? To zależy od właściciela serwera, czyli @AmaMa. Zapraszam do oceniania!
 13. Skarga na AdamPolski

  Przepraszam że się wypowiem, ale dołączam się do skargi. Co prawda dowodów nie mam, lecz gdy ostatnio mieliśmy RP, AdamPolski jeszcze jak nie był w SGSP dodany w panelu (wyniki do SGSP już były i się dostał) zaczął odwalać, np bił poszkodowanego, jako SMSA (do poprzedniej sytuacji też był SMSA), również jak zrobiłem RP że straciłem przytomność na dachu salonu to on sobie podchodzi i mnie łapie czy coś. O tej sytuacji już rozmawiałem z @Bialy, ale dobra przejdźmy do kolejnej sytuacji. Dzisiaj, mając RP z kolizji, AdamPolski poza służbą PSP wziął sobie piłę (prawdopodobnie z koszar), i zaczął nią odwalać. Na końcu odegrał RP że odcina bagażnik (było to przy radiowozie). Na szczęście zdążyłem go zatrzymać. Później była impreza na scenie SF, to również zaczął odwalać. Będąc na służbie, rzucił sobie puszką w policjanta itp... O całej sytuacji wie @KACPERSKI, lecz wolę to jeszcze tutaj napisać. @KACPERSKI wie tylko o tej pile jak się nie mylę.
 14. Wyniki Rekrutacji Do SGSP

  Gratuluję i powodzenia we frakcji
 15. Temat - Powroty Do Frakcji!

  Nick: PolskiNapoj Login: PolskiNapoj Przybliżona data opuszczenia frakcji: wczoraj Dowód na pobyt we frakcji: ogłoszenia, moje zdjęcie w tle na forum Stopień podczas odejścia z frakcji: Sierżant Sztabowy Powód powrotu w szeregi frakcji: trochę nudno bez tej frakcji, parę osób też odeszło.. @TimkiXD @SulekTiVi
 16. Propozycja

  Już jest taka propozycja @AudiB480. Ale to i tak nie zmienia faktu, że jestem na tak. Trochę nieklimatycznie wygląda to, że np. na drzewa OSP musi chodzić w AODO.
 17. Propozycja

  Propozycja bardzo ciekawa, według mnie urozmaiciło by to troszeczkę rozgrywkę. Na tak.
 18. Propozycja

  Pomysł ciekawy, bardzo często ludziom brakuje paliwa. Na tak
 19. Rekrutacja na Supportera Serwera [OFF]

  Imię: Mateusz Nick na serwerze: PolskiNapoj UID: 595 Wiek: 13 Staż w MTA: 3 lata Posiadasz mikrofon?: Tak Ilość przegranych godzin na serwerze: Około 18,8k minut (na tej edycji) Czy miałeś/masz rangę na innym serwerze?: Miałem. Opisz swoje umiejętności związane z rangą: Z racji, iż w MTA gram już około 3 lata, potrafię dużo. Czyli np. zabierać prawo jazdy, oddać prawo jazdy, dawać warny itp. Znajomość poprawnej polszczyzny: 9 Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy?: Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Bardzo lubię pomagać graczom, chciałbym również zapobiegać odwalania innych graczy itp. Ile jesteś w stanie poświęcić na obowiązki Supportera?: W dni szkolne około 2h, w weekendy może i to być nawet do 8. Opisz swój charakter/siebie: Może zacznę od przedstawienia się, jestem Mateusz i mam 13 lat. Interesuję się muzyką oraz grami. Moimi największymi zaletami są kulturalność, pomaganie, życzliwość, uczciwość, pracowitość, a wadami niecierpliwość oraz upartość. Na co dzień jestem osobą kulturalną, która lubi pomagać. Pomaganie to moja pasja - ciężko mi się obejść bez pomocy innej osobie (chyba że to jest coś głupiego, np. weź zrób coś za mnie bo mi się nie chce). Życzliwość - bardzo lubię życzyć np. komuś powodzenia na jakimś egzaminie. Zawsze jest jakaś radość, gdy nasz kolega/koleżanka bądź inna bliska osoba zda jakiś egzamin, będzie mieć urodziny itp. Uczciwość - bez uczciwości to u mnie ciężko. Zawsze się staram być uczciwy, ponieważ jeżeli kłamię, to nie jest mi z tym dobrze. Pracowitość - leniwość to nie moja pasja, lubię też bardzo pracować, by zaś mieć jakieś osiągnięcia albo coś. Niecierpliwość - niecierpliwy jestem ponieważ jeżeli napisałem np. jakieś podanie, i zamknęli już rekrutację to jestem bardzo niecierpliwy i prawię co chwilę patrze na forum w oczekiwaniu na wyniki (oczywiście nie zawsze z konta na którym jestem zalogowany, mogę być też jako niezalogowany). Upartość - jestem również czasem uparty, ponieważ jeżeli coś zacząłem, to często chcę to skończyć (oczywiście ciekawe rzeczy, np. pomoc w lekcjach). Została mi jedna rzecz, której jeszcze nie napisałem, czyli nie lubię się spóźniać na coś. Zawszę wolę być na określoną godzinę, ponieważ nie lubię omijać ciekawych i ważnych spraw, rzeczy. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć na rangę Supportera?: Tak jak pisałem w ,,Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy?:" bardzo lubię pomagać graczom, chciałbym zapobiegać odwalania graczy, oraz chciałbym poznać nowe osoby w ekipie.
 20. Rekrutacja do SGSP '5

  Rezygnuję
 21. Wspomnienia z PSSM Z osobą wyżej

  Pracownik SMSA
 22. @C

  @C
 23. Wspomnienia z PSSM Z osobą wyżej

  Osoba, która jest w SAPD.
 24. Wspomnienia z PSSM Z osobą wyżej

  Ten co jest w WK na PSSM
 25. @C

  @C
×