Skocz do zawartości
KacperXDpro

Propozycja dodanie suszarki dla SDSA

Rekomendowane odpowiedzi

KacperXDpro    5
Nick: KacperXDpro
Propozycja:Dodanie suszarki dla SDSA.
Opis propozycji: Chciałbym aby nasza frakcja otrzymała suszarkę bo jakby nie było administracji a byśmy znaleźli auto a ono by miało ręczny to byśmy nic nie zrobili ale oczywiście jakbyśmy dostali suszarkę to nie był by to problem,również do naprawy po odegraniu RP. Suszarka by miała następujące opcje:Naprawa,Zdejmowanie ręcznego itd,Odczytywanie kto był ostatnim kierowcą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Slosshy    66

Na nie! Wtedy, mielibyście możliwość zaciągania ręcznego. Na nie, ponieważ możecie tak odwalać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Whiskyx    126
8 godzin temu, KacperXDpro napisał:

Nick: KacperXDpro
Propozycja:Dodanie suszarki dla SDSA.
Opis propozycji: Chciałbym aby nasza frakcja otrzymała suszarkę bo jakby nie było administracji a byśmy znaleźli auto a ono by miało ręczny to byśmy nic nie zrobili ale oczywiście jakbyśmy dostali suszarkę to nie był by to problem,również do naprawy po odegraniu RP. Suszarka by miała następujące opcje:Naprawa,Zdejmowanie ręcznego itd,Odczytywanie kto był ostatnim kierowcą.

Czyli Okrojona wersja suszarki administracji. A sam pomysł na Nie, dlaczego?, ponieważ w SDSA są też osoby, które nie powinny tam być jednak jak by się to zmieniło to jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K3rtozYT    50

Czemu wy jestescie na NIE? To w sumie nawet nie powinna byc propozycja, to powinno sie dodac jak najbardziej do tej frakcji tak jak napisał w propozycji to recznego i sprawdzenia kogo to pojazd chociaz sie nie zgodze żeby dało sie fixa przez szuszarke, by mógł byc kolejny skrpt na marker gdzie umozliwiało naprawiac pojazdy 

@Slosshy wskaż mi osobe która odwala w naszej frakcji SDSA

@Whiskyx Wskaż mi osoby ktore nie powinny byc w tej frakcji

@TheKoxer Wyjasni dlaczego

Oczywiscie ja wieze że nasz lider @Navara łapał tych graczy co odwalają w tej frakcji i nadużywają szuszarke więc...

Moim zdaniem bardzo potrzebna jest szuszarka jak i w SAPD do SDSA ale oczywiscie zostawiam to @AmaMa do rozczygnięcia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Whiskyx    126

@K3rtozYT Niektórzy tak. Jedna osoba odholowała pojazd za to że Była za duża cena na giełdzie. NIESTETY się uchowała ponieważ nick był Unknow. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TheKoxer    0

Lepiej niech dodadzą np. Jakiś wskaźnik jak najedziesz masz tabelke i wszystko a nie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Slosshy    66
W dniu 7.03.2018 o 15:52, K3rtozYT napisał:

Czemu wy jestescie na NIE? To w sumie nawet nie powinna byc propozycja, to powinno sie dodac jak najbardziej do tej frakcji tak jak napisał w propozycji to recznego i sprawdzenia kogo to pojazd chociaz sie nie zgodze żeby dało sie fixa przez szuszarke, by mógł byc kolejny skrpt na marker gdzie umozliwiało naprawiac pojazdy 

@Slosshy wskaż mi osobe która odwala w naszej frakcji SDSA

@Whiskyx Wskaż mi osoby ktore nie powinny byc w tej frakcji

@TheKoxer Wyjasni dlaczego

Oczywiscie ja wieze że nasz lider @Navara łapał tych graczy co odwalają w tej frakcji i nadużywają szuszarke więc...

Moim zdaniem bardzo potrzebna jest szuszarka jak i w SAPD do SDSA ale oczywiscie zostawiam to @AmaMa do rozczygnięcia :)

Napisałem:

W dniu 6.03.2018 o 17:46, Slosshy napisał:

Na nie! Wtedy, mielibyście możliwość zaciągania ręcznego. Na nie, ponieważ możecie tak odwalać.

Na nie PONIEWAŻ MOGĄ ODWALAĆ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Navara    17

Jestem za tym żeby dodać suszarkę do naszej frakcji aczkolwiek pomogło by nam to w działaniach drogowych. A co do odwoławczy we frakcji wszyscy moi pracownicy wiedzą że nie toleruje głupich zachowań i takie osoby odrazu by z Frakcji wypadły na zawsze. 

Z powazaniem 

LIDER SDSA  Navara

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Viper123    5
Napisano (edytowane)

Polecam Na TAK

5aa9597e2bb1d_pobrane(1).jpg.ef4e4ddac2ee13ceeaf2b5fd4fa93e33.jpg

Edytowane przez Viper123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Speede69    0
Napisano (edytowane)

Jestem na NIE.

Popsulo by to gre

Edytowane przez Speede69

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
F3rN    68

Jestem na tak ułatwiło by to grę w tej frakcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blue    26

Jeżeli suszarka zostanie zmodernizowana i będzie miała ograniczone opcje, a pracownicy nie będą nią odwalać to jestem na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Naczelny    69

Ja jestem na Nie.  Co do opcji naprawy można zrobić blip tak jak jest na mechu doherty ale w tym przypadku tylko dla pracowników frakcji, odczytywanie ostatniego kierowcy w pracy mechanika/służby drogowej nie jest potrzebne a co do tg ręcznego to może da się zrobić aby laweta brała nawet na ręcznym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DeTekTyw    3

Na nie ponieważ są osoby ktore auta holują bez powodu. Np. Odholował moj pojazd z parkingu za nic...

Postanowilem nie skarzyc do Navary na tego pracownika ale taka sytuacja miala miejsce.

Jezeli takich sytuacji wiecej nie bedzie moje zdanie sie zmieni.

Tylko ze suszarka nie moze posiadac opcji naprawy poniewaz niektorzy mogli by naprawiac auta swoje prywatne oraz auta kolegow bo to koledzy....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Qumik    5

Jestem Na Nie.

Ponieważ Opcja "Naprawa Pojazdów" moglibyście wykorzystywać do własnych potrzeb.

Moim zdaniem do takich suszarek powinna mieć dostęp tylko administracja.

XD1222122.gif.e2ed97226c991ecbdcd112d4f780dbe9.gif

5ab94d4024e94_To.jpg.25be8a5c9e6518d8047260c033f49c93.jpg

Frakcja : San Andreas Medical Center.

Ranga : Praktykant.

Organizacja : Brak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta