Skocz do zawartości
Ziomeq121

ORG

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomeq121    18

Dla wszystkich którzy mają problem do naszej organizacji JP Armia jest to skrót od całej nazwy znaczącej " Jestem Porządny Armia"  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ziomeq121    18

Nasza organizacja w nazwie nie ma żadnych celów do urażenie SAPD, lub innych osób. A co robimy nie ma żadnego znaczenia z nazwą  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K3rtozYT    50
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, PolskiHaski napisał:

Kolego po pierwsze nie ten dział, po drugie naucz sie układać zdania poprawnie. 

Yy nie? To jest wlasnie odpowiedni dzial do tworzenia takich tematów wyjaśniających sprawy Org jak i wykupienia bazy bramy oraz na rekrutacje xD

A po 2 naucz się rozumiec zdania bo ja wszystkie rozumie xD

Edytowane przez K3rtozYT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PolskiHaski    2

A to oni nie mają własnych działów? Poza tym napisał cały ten dział jest zawalony jego 3 postami, z czego 2 tej samej treści.

A jak bylem zmęczony źle to zrozumiałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ziomeq121    18

To nie moja wina że źle rozumiesz zdanie, to już twój problem.

A po 2 robisz problem o to że są napisane moje 3 tematy ? Jest to dobry   dział 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DeTekTyw    3

Wypowiem sie krótko i na temat.

Nikt nie miał by do was problemu ale to przesada.

Nazywacie sie "Porządnymi" a tak naprawde utrudniacie innym gre, zabijacie ich, i to wcale nie jest porządne zachowanie

Przestańcie ludziom gre uprzykrzać, zabijać ich to wtedy bedziecie mogli sie porządnymi nazywać bo jak narazie nikt nie kojarzy was z nazwą "Porządny"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K3rtozYT    50

@DeTekTyw powiedz nam jak ty sądzis o naszej ORG na TS3 a nie nam wypisujesz wogule @TimkiXD lock bo ten temat mial tylko wyjasnic a robi niepotrzebny spam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.