Skocz do zawartości
Blue

Propozycja - Usunięcie OSP

Rekomendowane odpowiedzi

Blue    26

Twój nick: @Blue

Propozycja: Tak jak w tytule apeluje o usunięcie OSP z powodu dużego chamstwa do innych frakcji, Nie wykonywania poleceń PSP, używania krótkofalówki do rozmów.

Opis propozycji: Jeżeli OSP nie zostanie usunięte to proszę przynajmniej aby usunąć wszystkie osoby ktore nalezą do osp dotychczas i dodanie prezesa oraz Naczelnika. OSP aby pozostało (pod)frakcją (polega to na tym że można byc i w OSP i w innej frakcji np. SAMC).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KacperXDpro    5
Teraz, Blue napisał:

Twój nick: @Blue

Propozycja: Tak jak w tytule apeluje o usunięcie OSP z powodu dużego chamstwa do innych frakcji, Nie wykonywania poleceń PSP, używania krótkofalówki do rozmów.

Opis propozycji: Jeżeli OSP nie zostanie usunięte to proszę przynajmniej aby usunąć wszystkie osoby ktore nalezą do osp dotychczas i dodanie prezesa oraz Naczelnika. OSP aby pozostało (pod)frakcją (polega to na tym że można byc i w OSP i w innej frakcji np. SAM

Na TAK ponieważ potwierdzam tą wersje oni po prostu sobie piszą tak jak jedna osoba której nicku nie pamiętam prosiła administratora @SzymiPlay o unmutowanie oraz zaśmiecała czat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WujekJanusz    3

Powiemiż tak że pracuje w OSP i moge potwierdzić że taki admi  pisze zgłaszam na krótkowafalówce jak pisze PSP dla OSP FC zgłoś się to pisze zgłaszam jak jest w OSP. Chciałbym zeby OSP zostało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WujekJanusz    3
10 minut temu, Dokmen1504 napisał:

Tak OSP odwala jednak całkowite usunięcie nie

prawda OSP odwala ale usunięcie nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K3rtozYT    50

Ja jestem na NIE. Dlaczego? , otóż od zawsze na PSSM były takie frakcje w urzedach typu OSP, FCMC,SMSA  itp

Na terazniejszym PSSM mi sie zdaje że nie jeste tak źle z tą frakcją jak była kiedyś to jest już tradycja na tym serwerze żeby te frakcje jak np OSP mógł spróbować każdy żeby pózniej było można dołączyć do innej frakcji :)

Ale powiedzicie znowu że OSP są tylko odwalacze i nieogary to prawda no ale zawsze w OSP można się nauczyć

A jakby usunieli frakcje OSP to by były takie same spadki osób na serwerze jak było wprowadzenie ograniczenie osób do frakcji na poprzednim PSSM

Więc ja sie nie zgadzam z taķą propozycją...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TimkiXD    185

Jest to serwer służb mundurowych i żadna frakcja nie zostanie usunięta. Nawet jak by był mocny nie ogar. Aby coś tam zmienić, proponuje pogadać z Liderem PSP aby wprowadził do was Lidera, osoby szkolące. Tyle z mojej strony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Whiskyx    126

Na Nie Ja mam pytanie! dlaczego ich tak gnoicie?! Ludzie Ci Gracze dopiero zaczęli tutaj grę! Też kiedyś tak zaczynaliście i też się do was rzucali?! Tak! Dajcie im SPOKÓJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WujekJanusz    3
3 minuty temu, K3rtozYT napisał:

Ja jestem na NIE. Dlaczego? , otóż od zawsze na PSSM były takie frakcje w urzedach typu OSP, FCMC,SMSA  itp

Na terazniejszym PSSM mi sie zdaje że nie jeste tak źle z tą frakcją jak była kiedyś to jest już tradycja na tym serwerze żeby te frakcje jak np OSP mógł spróbować każdy żeby pózniej było można dołączyć do innej frakcji :)

Ale powiedzicie znowu że OSP są tylko odwalacze i nieogary to prawda no ale zawsze w OSP można się nauczyć

A jakby usunieli frakcje OSP to by były takie same spadki osób na serwerze jak było wprowadzenie ograniczenie osób do frakcji na poprzednim PSSM

Więc ja sie nie zgadzam z taķą propozycją...

łeska w osku się kręci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PolskiHaski    2

Uh, trudny temat ponieważ często widać odwalanie graczy uczęszczających do OSP, (Porozwalane wozy, porozrzucane inne rzeczy, taran itp.) tak jak niektórzy pisali. Jestem na NIE lecz jestem za rozpoczęciem naboru do OSP od nowa, poprzez rekrutację pisemną na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BloodY11    4

Według mnie frakcja NIE powinna zostać usunięta ponieważ jest to PSSM - Polski Serwer Służb Mundurowych lecz mogliby wprowadzić prezesa , naczelnika żeby był większy ogar Ale Nie Usuwać Z Urzędu. Ponieważ gracze początkowi którzy zaczynają swoją przygodę z mta/frakcją osp uczą się tam.

Być może niektórzy osp będą kiedyś wykonywać rp lepiej od niektórych z was

━━━━━━━━

Ranga Gracz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matrix    29
Napisano (edytowane)

Dobra to jako lider PSP też się wypowiem. Ja dzisiaj wracam z urlopu i sobie znajde ogarnietego lidera i pogadam z amama oraz timki jak to zrobimy

Pomysl mam ale napiszę jak wbije z kompa .

Edytowane przez Matrix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AmaMa    297

To może ja się jeszcze wypowiem, głosy na ten temat są podzielone, frakcja nie zostanie usunięta. Możliwość jest jedna, wprowadzić jakiegoś "naczelnika", który by nimi zarządzał. Naprzeciwko OSP można by wybudować dodatkowy parking. Każdy kto zatrudni się do OSP będzie miał rangę "1" tzn. praktykant czy jak to się nazywa. Ich wozy ustawić od rangi "2" i dodać pojazdy akademickie, które były by dla praktykantów. Wyższą rangę można zdobyć poprzez szkolenia, chyba wiadomo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.